značeno R.C.M. Sch., Austria - Sada 6- ti dezertních nožíků se stojánkem

Porcelán a mosaz, celková výška 14 cm. Značeno R.C.M. Sch., Austria.

Pozn.: Mírně poškozeno.

značeno R.C.M. Sch., Austria
300455. Sada 6- ti dezertních nožíků se stojánkem
Dražba ukončena:15.08.2019 20:12:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč