značeno Prag - Nádoba s hubičkou

Keramika, výška 13 cm. Značeno Prag.

Pozn.: Poškozeno.

značeno Prag
17819. Nádoba s hubičkou
Dražba ukončena:11.04.2018 19:41:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč