značeno Prag - Koflík na čokoládu s víčkem

Keramika, výška 9 cm. Značeno vtlačenou značkou Prag (1793-1837).

Pozn.: Poškozeno.

značeno Prag
17784. Koflík na čokoládu s víčkem
Dražba ukončena:11.04.2018 19:12:39
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 300 Kč