značeno Pirkenhammer - 6-ti osobní servis

Porcelán, výška konvičky 13 cm, výška šálku 5 cm, výška mocca šálku 4,5 cm. Značeno Pirkenhammer.

Pozn.: Mírně poškozeno.

značeno Pirkenhammer
119508. 6-ti osobní servis
Zbývá:2 dnů, 23 hodin
Konec dražby:07.07.2024 21:01:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:500 Kč

500 Kč limit (02.07.2024 14:38:55) 5038