MENU
Vstup do aukce
147. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
12. května 2024 od 20:00
6. EXKLUZIVNÍ AUKCE
22. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
29. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
30. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Keramika, výška 22 cm.
Pozn.: Mírně poškozeno.
> zpět na aukční výsledky
značeno P.A.W. (Vranovská Ves - Frainersdorf), počátek 20. stol.
23149. Váza
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
700 Kč
vydraženo za:
1 400 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
1 400 Kč
929
1 300 Kč
724
1 200 Kč
929
1 100 Kč
2357
1 000 Kč
929
900 Kč
3991
800 Kč
724
700 Kč
831