značeno Míšeň - Vázička s drakem

Porcelán, výška: 11 cm. Značeno Míšeň.

Pozn.: Mírně poškozeno.

značeno Míšeň
84452. Vázička s drakem
Dražba ukončena:13.10.2022 21:20:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč