značeno Míšeň - Vázička a miska

Výška vázičky 14 cm. Výška misky 7,5 cm, průměr: 12,5 cm. Značeno Míšeň.

Pozn.: Mírně poškozeno.

značeno Míšeň
84432. Vázička a miska
Dražba ukončena:13.10.2022 21:00:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč