značeno Míšeň - Mocca šálek s podšálkem

Porcelán, výška šálku 5,5 cm, průměr talířku 12 cm. Značeno Míšeň.

Pozn.: Mírně poškozeno.

značeno Míšeň
79882. Mocca šálek s podšálkem
Zbývá:11 dnů, 10 hodin
Konec dražby:13.07.2022 20:36:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:600 Kč

600 Kč 18.06.2022 21:29:01 7987
500 Kč 16.06.2022 7:44:53 5572