značeno Míšeň - Dózička s květinovým dekorem

Porcelán, výška 4 cm, průměr  6 cm. Značeno Míšeň.

Pozn.: Mírně poškozeno.

značeno Míšeň
112628. Dózička s květinovým dekorem
Dražba ukončena:10.03.2024 20:33:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč