značeno Märklin

23063. Dětská hračka - dělo

popis: Obecný kov, gumová kolečka, celková délka 15 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

dražba ukončena: 17.10.2018 21:09:00

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč limit (17.10.2018 20:50:21) 4434