značeno Märklin - Dětská hračka - dělo

Obecný kov, gumová kolečka, celková délka 15 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

značeno Märklin
23063. Dětská hračka - dělo
Dražba ukončena:17.10.2018 21:09:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč limit (17.10.2018 20:50:21) 4434