značeno Made in Austria - Zarážky na knihy

Keramika, výška 22 cm. Značeno Made in Austria.

Pozn.: Mírně poškozeno.

značeno Made in Austria
22909. Zarážky na knihy
Dražba ukončena:17.10.2018 18:35:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 17.10.2018 18:29:55 1610
500 Kč 27.09.2018 18:21:59 3129