značeno Made in Austria

22909. Zarážky na knihy

popis: Keramika, výška 22 cm. Značeno Made in Austria.

Pozn.: Mírně poškozeno.

dražba ukončena: 17.10.2018 18:35:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 17.10.2018 18:29:55 1610
500 Kč 27.09.2018 18:21:59 3129