značeno Klášterec - Čtverhraná mísa s erbem

Porcelán, délka 26 cm. Značeno Klášterec (po roce 1830).

Pozn.: poškozeno.

značeno Klášterec
17831. Čtverhraná mísa s erbem
Dražba ukončena:11.04.2018 19:53:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 11.04.2018 19:42:15 2261