značeno Junghans - Krbové hodiny

24x40 cm. Německo 30. léta 20. století.

Pozn.: V chodu, bez záruky přesnosti.

značeno Junghans
116528. Krbové hodiny
Dražba ukončena:26.05.2024 21:33:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 24.05.2024 13:20:49 4686
500 Kč 17.05.2024 13:01:53 4010