MENU
Vstup do aukce
145. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
28. dubna 2024 od 20:00
146. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
5. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
29. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
30. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Výška: 8 cm. Značeno Junghans.
Pozn.: Poškozeno.
> zpět na aukční výsledky
značeno Junghans
64236. Hodinky se stopkami
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
500 Kč
vydraženo za:
3 300 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
3 300 Kč
limit (15.09.2021 15:48:29)
1592
3 200 Kč
limit (15.09.2021 15:48:28)
7553
2 900 Kč
limit (15.09.2021 13:19:33)
7553
2 800 Kč
804
2 700 Kč
limit (28.08.2021 9:28:38)
7553
2 600 Kč
1032
2 500 Kč
804
2 400 Kč
7664
2 300 Kč
limit (26.08.2021 18:03:42)
8373
2 200 Kč
7664
2 100 Kč
limit (26.08.2021 18:03:36)
8373
2 000 Kč
7664
1 900 Kč
limit (26.08.2021 18:03:06)
8373
1 800 Kč
7664
1 700 Kč
limit (26.08.2021 18:02:46)
8373
1 600 Kč
7664
1 500 Kč
limit (26.08.2021 14:14:17)
8373
1 400 Kč
limit (26.08.2021 14:14:16)
7553
1 200 Kč
7553
1 100 Kč
804
1 000 Kč
5712
900 Kč
4686
800 Kč
7172
700 Kč
804
600 Kč
7172
500 Kč
804