značeno Junghans

64236. Hodinky se stopkami

popis: Výška: 8 cm. Značeno Junghans.

Pozn.: Poškozeno.

dražba ukončena: 15.09.2021 20:30:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 3 300 Kč