značeno Hutschenreuther - Závěsný talíř vánoční

Porcelán, průměr 31 cm. Značeno Hutschenreuther 1979 Germany.

Pozn.: Původní balení poškozeno.

o autorovi: Bavorská porcelánka, založená r. 1814. Nyní patří do skupiny Rosenthal.

značeno Hutschenreuther
300207. Závěsný talíř vánoční
Dražba ukončena:23.08.2019 20:13:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 31.07.2019 11:46:26 627