značeno Hutschenreuther - Dívka se srnkou

Porcelán, výška: 22 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: Bavorská porcelánka, založená r. 1814. Nyní patří do skupiny Rosenthal.

značeno Hutschenreuther
301819. Dívka se srnkou
Dražba ukončena:29.10.2019 20:18:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 000 Kč