značeno Hutschenreuther Selb, Bavaria, Germany - Svícen

Porcelán, výška 43 cm. Značeno Hutschenreuther.

Pozn. Mírně poškozeno.

značeno Hutschenreuther Selb, Bavaria, Germany
84223. Svícen
Zbývá:9 dnů, 19 hodin
Konec dražby:12.10.2022 20:26:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:800 Kč