značeno Hummel - Malý houslista s psíkem

Keramika, značeno M.J. Hummel.

Pozn.: Mírně poškozeno.

značeno Hummel
68439. Malý houslista s psíkem
Dražba ukončena:31.10.2021 20:28:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč