značeno Harrach - Číše

Sklo, výška 14 cm. Před rokem 1918.

Pozn.: Mírně poškozeno.

značeno Harrach
301708. Číše
Dražba ukončena:25.10.2019 20:07:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč