značeno Gien - Kalamář

Keramika, průměr 16 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

značeno Gien
301735. Kalamář
Dražba ukončena:26.10.2019 20:11:24
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 26.10.2019 20:06:24 5146