značeno Germany

59116. Secesní dívka

popis: Biskvit, 44 cm. Značeno Germany.

Pozn.: Poškozeno.

zbývá: 7 dnů, 6 hodin

konec dražby: 19.05.2021 20:19:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 100 Kč