značeno Budov

20747. Talíř

popis: Keramika, průměr 24 cm, značeno vtačenou značkou Budov po roce 1825.

Pozn.: Mírně poškozeno.

dražba ukončena: 13.06.2018 18:24:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 800 Kč