značeno Budov - Talíř

Keramika, průměr 24 cm, značeno vtačenou značkou Budov po roce 1825.

Pozn.: Mírně poškozeno.

značeno Budov
20747. Talíř
Dražba ukončena:13.06.2018 18:24:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč