značeno Bechyně - Orel

Keramika, výška: 15 cm. Značeno Bechyně.

Pozn.: Mírně poškozeno.

značeno Bechyně
301472. Orel
Dražba ukončena:14.10.2019 20:21:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 14.10.2019 20:03:10 56