značeno Amphora/RStK - Váza Amphora

Nejdelší strana: 22 cm

Keramika, výška 22 cm. Zlacená, květinový motiv.

Pozn.: Made in Austria.

značeno Amphora/RStK
129989. Váza Amphora
Zbývá:8 dnů, 12 hodin
Konec dražby:01.12.2024 20:29:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:500 Kč

500 Kč 22.11.2024 18:10:45 8462