Zlamal, Mašek, Duša, Lonek, Schliedenbuch,... - Soubor 8- mi prací

Práce na papíře a grafické listy, od 21x30 cm do 63x85 cm, některé rámovány, zaskleny; některé rám, pasparta, zaskleno; 1x paspartováno, zaskleno.

Pozn.: Rámy i malby mírně poškozeny.

13497. Soubor 8- mi prací
Dražba ukončena:25.10.2017 19:38:19
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 900 Kč