Živný,Patočka,V.Sychra,F.Hofman,A.Moravec - Soubor 6 kreseb a akvarelů

Rozměry od 21x14 do 36x56 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Živný,Patočka,V.Sychra,F.Hofman,A.Moravec
19197. Soubor 6 kreseb a akvarelů
Dražba ukončena:17.05.2018 18:37:34
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:700 Kč

700 Kč 17.05.2018 18:32:34 410
600 Kč 17.05.2018 10:31:01 2846