Neznámý autor - Konvolut 3 fotografií z cyklu Žena secese (č. 5,11,12)

1. Fotografie, 20x20 cm. Neznačeno. Rám, pasparta, sklo.

2.Fotografie, 19x21 cm. Neznačeno. Rám, pasparta, sklo.

3. Fotografie, 20x20 cm. Neznačeno. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny. Z výstavního souboru, uvedeného pod názvem "Žena secese".

Neznámý autor
78120. Konvolut 3 fotografií z cyklu Žena secese (č. 5,11,12)
Zbývá:18 dnů, 4 hodin
Konec dražby:15.06.2022 20:10:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 200 Kč