Neznámý autor - Konvolut 3 fotografií z cyklu Žena secese (č. 5,11,12)

Nejdelší strana: 42 cm

1. Fotografie, 20x20 cm. Neznačeno. Rám, pasparta, sklo.

2.Fotografie, 19x21 cm. Neznačeno. Rám, pasparta, sklo.

3. Fotografie, 20x20 cm. Neznačeno. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny. Z výstavního souboru, uvedeného pod názvem "Žena secese".

Neznámý autor
78120. Konvolut 3 fotografií z cyklu Žena secese (č. 5,11,12)
Dražba ukončena:15.06.2022 20:12:11
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 100 Kč