Nejdelší strana: 42 cm
1. Fotografie, 20x20 cm. Neznačeno. Rám, pasparta, sklo.
2.Fotografie, 19x21 cm. Neznačeno. Rám, pasparta, sklo.
3. Fotografie, 20x20 cm. Neznačeno. Rám, pasparta, sklo.
Pozn.: Rámy mírně poškozeny. Z výstavního souboru, uvedeného pod názvem "Žena secese".