Zdenko Feyfar

41559. Zimní Sněžka

popis: Fotografie, 24x34 cm. Asi kolem roku 1967. Vzadu signováno Z. Feyfar a autorské razítko.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 15 000 Kč

dražba ukončena: 11.03.2020 20:47:00

vyvolávací cena: 700 Kč

vydraženo za: 700 Kč

700 Kč 11.03.2020 20:41:22 2487