Pastel, 28x29 cm. Signováno vpravo dole Z. Heritesová. Rám, pasparta, sklo.
Pozn.: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1896 – 1975
Malířka, grafička. Studovala UMPRUM v Praze, také u J. Schikanedera a A. Hofbauera, dále na Akademie Grande Chaumiére v Paříži a Akademie André Lhote. Zabývala se malbou, kresbou, grafikou. Vystavovala samostatně i s Uměleckou besedou.