Zdeňka Heritesová - Za chalupou

Pastel, 28x29 cm. Signováno vpravo dole Z. Heritesová. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1896 – 1975
Malířka, grafička. Studovala UMPRUM v Praze, také u J. Schikanedera a A. Hofbauera, dále na Akademie Grande Chaumiére v Paříži a Akademie André Lhote. Zabývala se malbou, kresbou, grafikou. Vystavovala samostatně i s Uměleckou besedou.

Zdeňka Heritesová
110416. Za chalupou
Dražba ukončena:28.01.2024 21:47:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 27.01.2024 15:50:56 13222