Zdeňka Heritesová - Rybník za vsí

Olej na plátně, 46x60 cm. Signováno vpravo dole Z. Heritesová Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 75 cm

o autorovi: 1896 – 1975
Malířka, grafička. Studovala UMPRUM v Praze, také u J. Schikanedera a A. Hofbauera, dále na Akademie Grande Chaumiére v Paříži a Akademie André Lhote. Zabývala se malbou, kresbou, grafikou. Vystavovala samostatně i s Uměleckou besedou.

Zdeňka Heritesová
92751. Rybník za vsí
Dražba ukončena:02.04.2023 20:18:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 000 Kč

1 000 Kč 24.03.2023 20:17:00 831