Zdenka Braunerová - Zarostlá ruina

Akvarel, 25x35 cm. Signováno vlevo dole Z. Braunerová. Rám, sklo.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 44 cm

o autorovi: 1858 - 1934

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 650 000 Kč

posouzeno znalcem
152380. Zarostlá ruina
Zbývá:16 dnů, 9 hodin
Konec dražby:28.01.2026 20:29:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 300 Kč