Zdenka Braunerová - Zahrada

Akvarel na papíře, 35x50 cm. Signováno vlevo dole Z. Braunerová. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 60 cm

o autorovi: 1858 - 1934

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 650 000 Kč

posouzeno znalcem
115510. Zahrada
Zbývá:20 dnů, 19 hodin
Konec dražby:29.05.2024 21:04:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:4 300 Kč