Zdenka Braunerová - Z Francie

Akvarel, 24x34 cm. Signováno vpravo dole Z. Braunerová Paris. Rám, sklo.

Stav: Papír poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem. Jedná se o evokaci jižních krajin z pobytu autorky v Paříži.

Nejdelší strana: 34 cm

o autorovi: 1858 - 1934

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 650 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem
74440. Z Francie
Dražba ukončena:31.03.2022 20:55:47
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 500 Kč