Zdenka Braunerová - U kostela

Detail položky

Detail položky

Lept, 24x18 cm. Signováno vlevo dole Z. Braunerová. Rám, pasparta, sklo.

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Stav: Rám mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Nejdelší strana: 57 cm

 

o autorovi: 1858 - 1934
Narodila se v Praze. Malířství studovala v Praze u S. Pinkase a A. Chittusiho a v Paříži na soukromé akademii Collarossi u prof. G. Courtoise. Studijní cesty podnikla po Itálii a Anglii. Ve své tvorbě se věnovala krajinářství a městským motivům.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 650 000 Kč

vydraženo
150612. U kostela
Dražba ukončena:07.12.2025 20:24:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 400 Kč
Chcete prodat obraz od stejného autora?

> Zobrazit informaci jak prodat obraz v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
2 400 Kč limit (07.12.2025 20:20:44) 8235
2 300 Kč limit (07.12.2025 20:20:43) 13727
2 200 Kč limit (06.12.2025 20:50:48) 13727
2 100 Kč 06.12.2025 7:57:50 16593
2 000 Kč limit (06.12.2025 7:57:45) 9130
2 000 Kč 06.12.2025 7:57:46 16593
1 900 Kč limit (06.12.2025 7:57:40) 9130
1 800 Kč 06.12.2025 7:57:41 16593
1 700 Kč limit (01.12.2025 12:18:14) 9130
1 600 Kč limit (01.12.2025 12:18:13) 16593
1 200 Kč limit (01.12.2025 11:49:53) 16593
1 100 Kč 01.12.2025 11:49:54 9130
1 000 Kč 27.11.2025 10:56:44 16593