Zdenka Braunerová - Stromy na letní louce

Olej na kartonu, 45x30 cm. Signováno vlevo dole Z. Braunerová. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 54 cm

o autorovi: 1858 - 1934

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 650 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem
96646. Stromy na letní louce
Dražba ukončena:29.06.2023 21:42:41
Vyvolávací cena:5 000 Kč
vydraženo za:12 000 Kč