Lept, 33x18 cm. Signováno vlevo dole Z. Braunerová. Rám, pasparta, sklo.
Pozn.: Papír mírně poškozen.
o autorovi: 1858 - 1934
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 650 000 Kč