Zdenka Braunerová - Podzimní krajina

Olej na kartonu, 14x21 cm. Signováno vpravo dole Z. Braunerová. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1858 - 1934

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 650 000 Kč

28846. Podzimní krajina
Dražba ukončena:27.02.2019 20:00:30
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 700 Kč