Zdenka Braunerová - Krajina s řekou

Olej na kartonu, 50x70 cm Signováno vlevo dole Z. Braunerová. Rámováno. Zezadu štítek.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1858 - 1934

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 650 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem
86281. Krajina s řekou
Dražba ukončena:30.11.2022 20:46:19
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:85 000 Kč