Zdenka Braunerová - Kostel v Přepeřích

Olej na plátně, 43x34 cm. Signováno vlevo dole Z. Braunerová. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 46 cm

o autorovi: 1858 - 1934

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 650 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem
104793. Kostel v Přepeřích
Dražba ukončena:12.11.2023 20:31:46
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:70 000 Kč