Zdenka Braunerová - Chalupa

Akvarel na papíře, 20x29 cm. Signováno vlevo dole Z. Braunerová. Rám, sklo.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 37 cm

o autorovi: 1858 - 1934

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 650 000 Kč

posouzeno znalcem
154015. Chalupa
Zbývá:26 dnů, 19 hodin
Konec dražby:25.02.2026 20:34:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 000 Kč

3 000 Kč 30.01.2026 0:02:37 11157