Olej na kartonu, 19x19 cm. Signováno vpravo dole ZA. Rám, pasparta.
Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru autorky.
o autorovi: 1956
Studovala Střední průmyslovou školu textilní v Praze. Ve své tvorbě se věnuje abstraktním kompozicím. Nejčastějším námětem jsou květiny, se kterými pracuje velmi volně a vytváří tak obrazy připomínající svou strukturou koláže. Věnuje se rovněž navrhování oděvů. Žije a tvoří se svým manželem, akademickým malířem Vladimírem Albrechtem.