Zdenka Albrechtová - Světla nad hladinou

Olej na kartonu, 19x19 cm. Signováno vpravo dole ZA. Rám, pasparta.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru autorky.

o autorovi: 1956
Studovala Střední průmyslovou školu textilní v Praze. Ve své tvorbě se věnuje abstraktním kompozicím. Nejčastějším námětem jsou květiny, se kterými pracuje velmi volně a vytváří tak obrazy připomínající svou strukturou koláže. Věnuje se rovněž navrhování oděvů. Žije a tvoří se svým manželem, akademickým malířem Vladimírem Albrechtem.

Zdenka Albrechtová
61099. Světla nad hladinou
Dražba ukončena:01.07.2021 22:33:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 400 Kč