Zdeněk Vacek

60674. Zelená v písku

popis: Olej na překližce, 18x25 cm. Signováno vpravo dole Vacek 012. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1940
Narodil se v Ostravě. Ve své tvorbě se zabývá malbou, grafikou, designem, fotografií i filmem.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 9 000 Kč.

zbývá: 8 dnů, 7 hodin

konec dražby: 30.06.2021 19:08:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 2 300 Kč