Zdeněk Vacek - Don Quijote

Olej na sololitu, 30x28 cm. Signováno vpravo dole Vacek. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1940
Narodil se v Ostravě. Ve své tvorbě se zabývá malbou, grafikou, designem, fotografií i filmem.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 18 000 Kč.

54607. Don Quijote
Dražba ukončena:27.01.2021 19:21:02
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 500 Kč