Zdeněk Vacek - Cirkus

Olej na plátně, 50x40 cm. Signováno vpravo nahoře Vacek 018. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1940
Narodil se v Ostravě. Ve své tvorbě se zabývá malbou, grafikou, designem, fotografií i filmem.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 18 000 Kč.

77131. Cirkus
Dražba ukončena:25.05.2022 20:04:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč