Zdeněk Šutera - Veraikon

Olej na sololitu, 92x68 cm. Signováno vpravo dole Šutera. Rok 2000. Olištováno.

Stav: Malba mírně poškozena.

Pozn.: Dílo pochází z majetku rodiny autora.

o autorovi: 1939 – 2016

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 38 000 Kč

78852. Veraikon
Dražba ukončena:29.06.2022 20:32:30
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 800 Kč