Zdeněk Šutera - Ukřižování

Olej na plátně, 60x50 cm. Signováno vpravo dole Šutera. Rámováno.

Nejdelší strana: 70 cm

o autorovi: 1939 – 2016

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 38 000 Kč

89650. Ukřižování
Dražba ukončena:22.02.2023 22:12:25
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 900 Kč