Zdeněk Šutera - Torzo Napoleonovy hlavy

Olej na plátně, 55x70 cm. Signováno vlevo dole Šutera. Rámováno.

Pozn.: Dílo pochází z majetku rodiny autora.

o autorovi: 1939 – 2016

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 38 000 Kč

84011. Torzo Napoleonovy hlavy
Dražba ukončena:29.09.2022 22:16:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 700 Kč