Zdeněk Šutera - Sochař

Olej na plátně, 44x59 cm. Signováno vpravo dole Šutera. Rámováno.

Pozn.: Dílo pochází z majetku rodiny autora.

Nejdelší strana: 68 cm

o autorovi: 1939 – 2016

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 38 000 Kč

114259. Sochař
Zbývá:10 dnů, 1 hodin
Konec dražby:25.04.2024 20:36:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč