Zdeněk Šutera - Šedý akt

Olej na plátně, 87x115 cm. Signováno vpravo dole Šutera. Rámováno.

Nejdelší strana: 120 cm

o autorovi: 1939 – 2016

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 38 000 Kč

vydraženo velký formát
105710. Šedý akt
Dražba ukončena:30.11.2023 22:42:45
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:8 000 Kč