Zdeněk Šutera - Sedící dívka

Olej na plátně, 90x70 cm. Signováno vpravo dole Šutera. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 102 cm

o autorovi: 1939 – 2016

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 38 000 Kč

94590. Sedící dívka
Dražba ukončena:31.05.2023 20:28:04
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 400 Kč